“İşyerleri mesafeli olmalı”

Videoyu Aç “İşyerleri mesafeli olmalı”
A
a

Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Fetih Özkara iş yerleri arasındaki mesafe hakkında değerlendirmelerde bulundu.

 

Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Fetih Özkara işyerleri hakkında önemli bir ayrıntıya dikkat çekti. Belirli bölgelerde yoğunlaşmış ve birbirine yakın iş yerlerinde aşırı rekabet ortamı oluştuğunu dile getiren Özkara, “Bu rekabet ortamı maalesef hizmet rekabeti olarak değil, fiyat rekabeti olarak kendini göstermektedir” dedi. Özkara, “Fiyat rekabeti hizmet kalitesini düşürürken berberlik, kuaförlük mesleğinin değersizleştirmekte ve kazancı ciddi oranda azaltmaktadır. Öte yandan fiyat farklılıklarından dolayı müşterilerin kafası karıştırmakta ve karşılıklı güven ortamı oluşamamaktadır” ifadelerini kullandı.

Özkara kırsal mahallelerde işyerlerinin yok denecek kadar az olduğunu ve onların da hizmete ihtiyacı olduğunu söyledi. Özkara, “Bazı bölgelerde işyerleri yok denecek kadar az. Dolayısıyla her yere eşit hizmet gitmemekte ve hizmet kalitesi düşmektedir” dedi. (HM)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi