İYİ BİR SINAV VERDİK

Videoyu Aç İYİ BİR SINAV VERDİK
A
a

Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir Organize Sanayi Bölge (EOSB) Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ile görüştü. 

Gerçekleşen ziyaret kapsamında Başkan Küpeli, Vali Özdemir Çakacak’a bölgede yürütülen çalışmalar, devam eden yatırımlar ve projeler hakkında bir sunum yaptı. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde mart ve mayıs aylarındaki elektrik, su ve doğalgaz tüketimleri hakkında bilgi veren Küpeli, “Mart-mayıs aylarında Organize Sanayi Bölgesindeki elektrik, su ve doğalgaz tüketim verilerine baktığımız zaman dalgalanmalar yaşanmasına karşın Eskişehir olarak diğer illere göre daha iyi bir konumdayız” diye konuştu.
ÖNEMLİ DESTEK
Başkan Küpeli, pandemi süresince yürütülen çalışmalar hakkında konuşarak, “Koronavirüs salgınının ekonomik anlamda sanayicimize olan etkilerini en aza indirmek, çarkların dönmesi ve üretimin devam etmesi adına yönetim olarak önemli kararlar alarak, uygulamaya geçirdik. OSB yönetimi olarak bu süreçte Eskişehir Valiliğimiz ile koordineli olarak çalıştık. Bize çok önemli destekleriniz ve yardımlarınız oldu. Özellikle sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde sanayide üretimin devam etmesi adına vermiş olduğunuz destekten dolayı tüm sanayicilerimiz adına sizlere çok teşekkür ederiz” dedi.
GÜCÜNÜ GÖRDÜK
Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir’in güçlü bir sanayi altyapısına ve önemli bir potansiyele sahip olduğunu söyledi. Pandemi süresince Eskişehir’in iyi bir sınav verdiğini aktaran Vali Çakacak, “Eskişehir Valiliği olarak hem tedbirlere uyalım hem de üretim devam etsin dedik. Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde sanayicilerimizin üretimde sorun yaşamaması adına önemli adımlar attık. Sanayicilerimizde bize yardımcı olarak, iyi ve başarılı bir süreç yaşadık. Eskişehir olarak iyi bir sınav verdik. Bu dönemde Eskişehir sanayinin üretim gücünü koruduğunu görmek bizleri memnun etti” diye konuştu. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi