Kadınların gücü yeşil sahada

Videoyu Aç Kadınların gücü yeşil sahada
A
a

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü ileEskişehirspor U-17 Kadın Futbol Takımları,kadın futbolunun desteklenmesi ve pozitif ayrımcılığa dikkat çekmek için hazırlık maçında karşılaştı. Mücadele büyük heyecana sahne olurken, karşılaşmakarşılıklı gollerle 4-4sona erdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Büyükşehir Belediyesi Osmangazi Spor Sahasında Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü ile Eskişehirspor U-17 Kadın Futbol Takımlarıhazırlık maçında karşılaştı. Kadınların hayatın her alanında başarılı olduğu bir dönemde, kadın futbolunun desteklenmesi amacıyla iki kardeş kulüp pozitif ayrımcılığa dikkat çekmek için mücadele etti.
Karşılaşmanın sembolik santra vuruşunu ise Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce yaptı. Ünlüce, kadınların gücüne her zaman inandıklarını futbolda da çok önemli başarılar elde edileceğini belirterek iki takıma da dostça bir mücadele diledi.
Hazırlık maçının devre arasında iki takıma,antrenörlere ve maçın hakemlerine Büyükşehir Belediyesi tarafından hediyeler takdim edildi.
 
Büyük heyecana sahne olan karşılaşmada ise iki takım oynadıkları futbolla büyük beğeni topladı. Kadınların izleyenlere büyük keyif yaşattığı mücadele, karşılıklı gollerle 4-4 sona erdi. Maç sonunda iki takımda izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.
Bu arada heyecan dolu karşılaşmayı Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, Genel Sekreter Yardımcıları Deniz Kaplan ve Ali Rıza Saltık, ESKİ Genel Müdürü ve Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Özen, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Mehmet Ali Çeliksoy, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve bürokratlar, Eskişehirspor Başkan Vekili Erkan Koca,  Eskişehirspor Mali Asbaşkanı Özgür Marankoz, Alt Yapıdan Sorumlu Asbaşkan Anıl Koçhan, Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Nuray Akçasoy, Hüdai Doğu, Turan Duru, Emin Çokaygil, Bülent Şarlar ve sporseverler takip etti.
 
 
 
 
 
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir