Kaldırım İşgaline Çizgili Önlem

Videoyu Aç Kaldırım İşgaline Çizgili Önlem
A
a

Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Kaldırım İşgallerine Yönelik Yaptığı Denetimlerine Aralıksız Devam Ediyor. Ekipler Kaldırım İşgalinin Önüne Geçmek İçin Çizgili Önlem Aldı.

Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kaldırım işgallerine yönelik yaptığı denetimlerine aralıksız devam ediyor. Ekipler kaldırım işgalinin önüne geçmek için çizgili önlem aldı.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Abdülkadir Konak öncülüğünde Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret eden oda başkanlarıyla alınan ortak karar neticesinde esnaf ve sanatkarların iş yerlerinin önündeki kaldırımları kullanmaları için 30 ila 50 cm arasında bir alan müsaade edildi. Bu yerlerin çizgi çizilmek suretiyle belirlenmesine, çizilen sınırların dışında bir yer işgali olması durumunda Belediye Başkanlığımızca gerekli cezai işlemin uygulanmasına karar verildi. Esnafın yol üzerine yaptığı işgallere yönelik denetimlerini arttıran ekipler, çizgileri yeniledi. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kaldırım işgalinde belirlenen kriterlere uyulması konusunda esnafın hassasiyet göstermesi gerektiğine dikkat çekerek satış yaptıkları yiyecek, içecek türü ürünlerle veya masa, sandalye ve reklam panolarıyla kaldırım önlerini kapatmak suretiyle araç geçişlerini engelleyen esnafı uyardı.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi