Kendilerini ispatlıyorlar

Videoyu Aç Kendilerini  ispatlıyorlar
A
a

Tepebaşı Belediyesi ve Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi iş birliği ile faaliyete geçirilen Engelliler Montaj Atölyesi’nde eğitimlere katılan özel bireyler, iş hayatına atılarak üretime katkı veriyor. İstihdam edilen üç özel birey ve aileleri de Başkan Ataç’ı ziyaret ederek teşekkür etti.

Baycan Elektrik Elektronik A.Ş bünyesinde çalışmaya başlayacak olan Bayram Türkmen, Zeynep Anık ve Buğrahan Birdal kendilerine sağlanan fırsatlardan dolayı Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı ziyaret ederek teşekkür etti.
ÖZGÜVENLERİ GELİŞTİ
Buluşmada Zeynep Anık’ın annesi Ferda Anık, Bayram Türkmen’in babası Üstün Türkmen ve Buğrahan Birdal’ın annesi Zeynep Birdal, projeden dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, “Tüm emeği geçenlere, başkanımıza teşekkür ederiz. Çocuklarımızın özgüvenleri o kadar gelişti ki… Eskisi gibi çekingen değiller, hepsinin hedefleri var” diye konuştu.
İYİ Kİ YAPIYORUZ
Ziyaretten dolayı duygulanan ve çok mutlu olduğunu ifade eden Başkan Ataç da “3 kardeşimiz 7 Ağustos’ta Baycan’da çalışmaya başlayacaklar, montaj görevlisi olacaklar. Gençlerimizin öyle bir çalışma disiplini ve sabrı var ki takdir edilmeleri gerekiyor. Bu güzel gelişmeler de hem ailelerimizi hem de bizi çok mutlu ediyor. Onların dünyalarında sevgiden başka bir şey yok. Bazen geceleri yatarken düşünürüm; iyi ki bu projeleri yapıyoruz” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi