KUAFÖRLER AÇILDI

Videoyu Aç KUAFÖRLER AÇILDI
A
a

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yaklaşık bir aydı kapalı olan berber ve kuaförler, normalleşme sürecinin ilk adımı olarak dün itibariyle hizmet vermeye başladı.


Bir aydır kapalı olan kuaför ve berberler, hizmete açılmadan önce dükkanlar ve kullanılan malzemeler dezenfekte edildi. Dün itibariyle hizmete açılan dükkanlarda ise yoğun randevu talebi yaşandı. Konuşla ilgili açıklamalarda bulunan kuaför Musa Elgün, “Dükkanlarımızda bulunan koltuk sayısının yarısı kadar çalışacağız. Yani bizim dükkanda 4 koltuk var. Ancak ikisine müşteri alabileceğiz. Hem sosyal mesafe kuralı uygulamış olacağız hem de yoğunluk yaşanmamasını sağlayacağız. Bu şekilde düşünüldüğünde günlük ortalama 8-10 müşteri kabul edebileceğiz” dedi.
DEZENFEKTE EDİYORUZ
Dükkanları açmadan önce dezenfekte işlemlerini yaptıklarını kaydeden Elgün, “Açmadan önce dükkanın dezenfekte işlemlerini yaptırdık. Tüm önlemleri aldık. Müşterilere özel kullan at havlular hazırladık. Hijyen ortamda tüm müşterilerimizi bekliyoruz. Dezenfekte ürünleri özel getirttirdik. Her müşteriden sonra dezenfekte ediyoruz. Kullandığımız malzemeleri de 15-20 dakika sterilize ediyoruz. Daha sonraki müşteriler için kullanabiliyoruz. Şu an sadece saç kesim ve boyama işlemlerini yapıyoruz” diye konuştu. ESRA ÜNLÜ
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi