Kütahya Domaniç’Te Doğa Yürüyüşü

Videoyu Aç Kütahya Domaniç’Te Doğa Yürüyüşü
A
a

Sağlıklı Beslenme Ve Hayat Tarzını Teşvik Etme, Yaşamın Her Alanında Ve Her Yerinde Fiziksel Aktiviteye Katılımı Artırmak İçin Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından Hazırlanan 'Masadan Doğaya' Projesi Kapsamında Domaniç Dağları’Nda Doğa Yürüyüşü Düzenlendi.

Sağlıklı beslenme ve hayat tarzını teşvik etme, yaşamın her alanında ve her yerinde fiziksel aktiviteye katılımı artırmak için Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan ’Masadan doğaya’ projesi kapsamında Domaniç Dağları’nda doğa yürüyüşü düzenlendi.
’Sağlık için hareket’ sloganıyla düzenlenen yürüyüş programına, Kütahya Valisi Ömer Toraman, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Necati Gündüz, Domaniç Kaymakamı Mesut Ozan Yılmaz, Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çekiç, İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, Kütahya İl Sağlık Müdürü İsmail Zehir, STK Temsilcileri, bazı daire müdürleri ile sporcular ve öğrenciler katıldı.
Hemit Dede’den başlayan parkurda Kaşalıç Mevki, Alibey Çeşmesi, Pazaralanı, Topuk Yayla Tabiat Parkı ve Kocayayla’ya kadar yürüyüş gerçekleştirildi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi