Meral Akşener çoğunlukta

Videoyu Aç Meral Akşener çoğunlukta
A
a

Eskişehirli vatandaşlar ‘Millet İttifakı’nın adayı kim olmalı?’ sorusuna çoğunluk olarak İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in adını verdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Son dönemde Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı kamuoyunda da merak konusu oldu. Ankara kulisleri aday olacak isimler üzerinden hareketlenirken, anket şirketleri de sahada yaptıkları çalışmalarla kamuoyunun nabzını tutmaya devam ediyor. Konuyla ilgili Eskişehirli vatandaşlara sorduğumuz ‘Millet İttifakı’nın adayı kim olmalı?’ sorusuna çoğunluk olarak İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in adı verildi. Vatandaşların bir kısmı CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın da adını verdi.

Hüseyin Tatar

“Ben CHP’nin olmasını isterim. Kemal Kılıçdaroğlu daha mantıklı geliyor bana. Aha bilgili, daha görmüş geçirmiş. Daha müsait olduğunu düşünüyorum. Dürüst biri.”

İbrahim Özcan

“Ben Meral Akşener’e oy vereceğim. Beğeniyorum çalışmalarını. Dobra dobra konuşuyor kadın. Yalan yok kadında. Halimize baksana. 20 sene önce kraldım. Şimdi arabaya değil bisiklete biniyoruz.”

Hayri Kabak

“Meral Akşener olabilir. Konuşmaları iyi. Ben güzel siyaset yaptığını düşünüyorum. Kazanmasa da kıl payı kaybeder. Oy alabileceğini düşünüyorum.”

Sevdiye Garip

“Meral Akşener aday gösterilsin isterim. Bir de kadın gelsin. Mert kadın. İnşallah kazanır. Çalışmalarını beğeniyorum. Dobra kadın. Konuşmalarını takip ediyorum.”

Fuat Demirol

“Meral Akşener’i aday göstermeleri lazım. Çok iyi konuşmaları. Bence oy alır. Çünkü milletin hakkıyla, derdiyle uğraşıyor. Kendisini destekliyorum. Kazanabilir.”

Canan Kuru

“Kimi aday gösterir bilmiyorum ama kesinlikle Mansur Yavaş olmalı diyorum. Beğeniyorum kendisini. İnşallah olur. Aday olursa kazanır diye düşünüyorum. Eşitlik, adalet bunları gözettiğini düşünüyorum.”

Hidayet Şimşek

“Kemal Kılıçdaroğlu aday gösterilmeli. Onun başarıyla parlamenter sisteme geçeceğine inanıyorum. En uygun kişi Kılıçdaroğlu. Çalışmaları çok iyi. Geçim derdi sıkıntı. Bu kez seçilir, seçilmeli.”

Ahmet Tekeş

“Bence Mansur Yavaş aday olmalı. Ben beğeniyorum çalışmalarını. Oy alır. Sadece Kürt seçmen oy vermez. Ama adam çalışıyor. Hiç eleştiri yok Yavaş’a. Aday olursa kazanır da.”MELTEM KARAKAŞ
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi