Odunpazarı'ndan Sokak Basketbolu Turnuvası

Videoyu Aç Odunpazarı'ndan Sokak Basketbolu Turnuvası
A
a

Odunpazarı Belediyesi ve Odunpazarı Kent Konseyi Spor Meclisi’nin düzenlediği 3X3 Sokak Basketbolu Turnuvası 6-7 Ağustos 2021 tarihinde Gökmeydan Spor Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Belediyesi ve Odunpazazarı Kent Konseyi Spor Meclisi’nin düzenlediği 3X3 Sokak Basketbolu Turnuvası 6 -7 Ağustos 2021 tarihinde Gökmeydan Spor Kampüsü’nde gerçekleşecek. 10-11, 12-13 ve 14-15 yaş kategorilerinde yapılacak olan 3X3 Sokak Basketbolu Turnuvası için başvurular, 4 Ağustos 2021 Çarşamba Günü sona erecek. 6 Ağustos 2021 Cuma Günü saat 17:00’de başlayacak olan Sokak Basketbolu Turnuvası, 7 Ağustos Cumartesi günü sona erecek. 15 dakikalık maçlar şeklinde oynanacak turnuva, eleme şeklinde olacak.

3X3 Sokak Basketbolu Turnuvasının başvuruları Odunpazarı Kent Konseyi Binasından veya odunpazarikentkonseyi@gmail.com mail adresinden yapılabilir. 3X3 Sokak Basketbolu Turnuvası’na başvuru yapmak isteyenlerin, başvuru yaparken Takım Adı, 3+1 Yedek Oyuncu isimleri ve telefon bilgilerini bildirmesi gerekiyor.
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi