ÖRGÜTÜN İZİ OLACAK

Videoyu Aç ÖRGÜTÜN İZİ OLACAK
A
a

CHP İl Başkanlığına adaylığını duyuran Recep Taşel, “Kırsal ve merkezde her sokakta örgütümüzün izi olacak. Üreten her kesimin sesi ve nefesi olacağız” dedi.

Recep Taşel’in basın açıklamasına Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç, CHP İl eski başkanları Sinan Özkar ve Rabia Akman başta olmak üzere çok sayıda partili katıldı. Taşel, yaptığı açıklamada geniş bir demokrasi cephesi yaratılması gerektiğini vurguladı. Yerel seçim başarılarını iktidarla taçlandırmak istediklerini söyleyen Taşel, “Yapılacak çok işimiz var. Örgütlü bir çalışma modeli ve dinamik bir yönetim anlayışı başarıyı da beraberinde getirecektir” dedi.
KÖPRÜ OLACAĞIZ
CHP’li belediyelerin, sosyal demokrat halkçı belediyecilik yaklaşımına katkı vereceklerini belirten Taşel, şöyle devam etti: “Tüm kesimlerle buluşmaya gayret edeceğiz. Bu kesimlerin beklenti, talep ve önerilerini belediyelerimize ulaştırırken, belediyelerimizin de çalışmalarını iletecek bir köprü olacağız. Kırsal ve merkezde her sokakta örgütümüzün izi olacak. Üreten her kesimin sesi ve nefesi olacağız. Parti içi barış, parti içi yarış konusunda üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceğiz.”
İLETİŞİM KURACAĞIZ
Parti içi eğitimleri önemsediğini vurgulayan Taşel, “Tüm üyelerimize dönük parti politikaları ile ilgili eğitim seferberliği başlatacağız. Kentin çıkarları için ihtiyaçları tespit edeceğiz. İhtiyaçlara çözüm odaklı yaklaşacağız. Bu amaçla tüm kurumlar, bürokrasi ve siyasetçiler ile iletişim halinde olacağız. Şeffaf ve hesap verebilen bir yönetim anlayışını benimseyeceğiz. Üyelerimizin beklenti ve önerilerini dikkate alarak ortak akılla birlikte karar vereceğiz. Genç üye ve kadın üye sayımızı artıracak projeler üretip, partimize yeni katılımlar sağlayacağız” ifadelerini kullandı.
ZAMANI GELDİ
“Dil, din, ırk, mezhep, kılık kıyafet ve düşüncelerinden ötürü hiç kimseyi ötekileştirmeden, sevgiyi, barışı ve kardeşliği esas alacağız” diyen Taşel, “Sokak ve öbek örgütlenmeleri ile komşuluk ilişkisi içinde olarak yardımlaşma ve dayanışma kültürünü tekrar yeşerteceğiz. Görev yetki ve sorumlulukları paylaşılmış, lider odaklı olmayan, iyi bir takım olacağız. Öznemiz Cumhuriyet Halk Partisi ve Eskişehir olacak. Dünü konuşan değil, geleceğe ışık tutan yeni bir siyaset anlayışıyla yöneteceğiz” şeklinde konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi