ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Videoyu Aç ÖRNEK OLMAYA  DEVAM EDECEĞİZ
A
a

Tepebaşı Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı ile Çukurhisar Mahallesinde hizmete kazandırdığı Çukurhisar Diş Kliniği, mahalle sakinlerinden yoğun ilgi görüyor. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Tüm alanlarda olduğu gibi sağlıkta da başarılı projeler geliştirerek örnek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Tepebaşı Belediyesi’nin örnek sağlık projelerinden biri olan Çukurhisar Diş Kliniği, Çukurhisar Mahallesi sakinlerine hizmet vermeye devam ediyor. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın talimatı ile geçtiğimiz yıl mahallede bulunan eski belediye binası içerisinde hizmet vermeye başlayan klinikte, 4 yaşından itibaren tüm vatandaşların muayene ve tedavi işlemlerini gerçekleştiriyor.
KIRSAL ÖNEMLİ
Haftanın iki günü hasta kabulüne devam eden klinik hakkında bir değerlendirmede bulunan Başkan Ataç, “Sosyal, kültürel ve rutin belediyecilik hizmetleri ile birlikte sağlık hizmetlerimizi, en az kent merkezimizde olduğu kadar kırsal mahallelerimize de ulaştırmak için çalışıyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda mesleğimin getirmiş olduğu bir hassasiyet söz konusu. Bu da sağlık hizmetleri alanında örnek bir belediye olmamız adına yaptığımız işlere olumlu yansıyor. 4 yaşından itibaren tüm Çukurhisarlı vatandaşlarımız burada kaliteli bir biçimde muayene ve tedavi olabiliyor. Tüm alanlarda olduğu gibi sağlıkta da başarılı projeler geliştirerek örnek olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Çukurhisar Diş Kliniği’nin mahallelerine kazandırılmış olmasından dolayı memnuniyetini ifade eden vatandaşlar da Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a teşekkürlerini iletiyor. Çukurhisar Diş Kliniği’nin çalışma gün ve saatleri hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, 444 44 26 numaralı telefondan Mavi Masa’ya ulaşabiliyor. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi