PANDEMİDE YÜRÜYÜŞ

Videoyu Aç PANDEMİDE YÜRÜYÜŞ
A
a

Odunpazarı Kent Konseyi Spor Meclisi ‘Pandemiden Doğaya’ adlı doğa yürüyüşü gerçekleştirdi. Kent Ormanında gerçekleştirilen yürüyüşe Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru, Spor Meclisi Başkanı Bülent Seğmen, Gençlik Meclisi Temsilcileri ve 7’den 70’e her yaştan vatandaşlar katıldı.

Hijyen ve bir buçuk metre sosyal mesafe önlemlerine dikkat gösterilen yürüyüş öncesi Rehberler Gülcan Yetiştiren ve Murat Atıcı tarafından yürüyüş kuralları le ilgili eğitim verildi.
TEŞVİK AMAÇLI
Katılımcılar parkura ateş ölçümü yapılarak ve dezenfektan uygulanarak alındı. Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru, “Tüm insanlığı tehdit eden salgın nedeniyle vatandaşlar fiziksel aktiviteden uzak kaldı. Bu yürüyüşün insanları fiziksel aktiviteye teşvik etmek, travmatik sürecin stresinden kurtulmak ve kaliteli yaşam için doğa ile buluşmak acısından çok anlamlı ve değerli olduğunu düşünüyorum” dedi.  
DEVAM EDECEK
Kumru, hijyen ve sosyal mesafe kuralları gözetilerek düzenlenen bu tarz spor aktivitelerinin Spor Meclisi tarafından önümüzdeki günlerde devam ettirileceğini sözlerine ekledi. NESLİ ÖZKAY
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi