Parklarda spor yaptılar

Videoyu Aç Parklarda spor yaptılar
A
a

Eskişehir’de de 65 yaş üstü vatandaşlara belli sürelerle sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılmasının ardından sokaklarda spor yapan yaşlılar gençlere taş çıkardı.

Yaşlılar sokağa çıkma yasağının kaldırıldığı saatlerde yürüyüş yaptı, bisiklete bindi ve spor yaptı. Parklarda bulunan aletlerle spor yapan vatandaşlar, saat 15.00’a kadar güneşli havanın tadını çıkardı.
MEMNUNUZ
Eşi ile birlikte sokağa çıkan 79 yaşındaki Adnan Ercan, bu sürede eşi ile birlikte kaybettikleri günleri telafi ettiklerini söyleyerek, “Hizmetlerden çok memnunuz, hepsinden Allah razı olsun. Yaşım 79, hanımımla şimdiye kadar edemediğimiz muhabbeti ediyoruz. Kaybettiğimiz günleri telafi ediyoruz. Bugün de ayaklarımız açılsın diye çıktık dolaşıyoruz. Kanunlara saygılıyız” dedi.
ÖZLEMİŞİZ
72 yaşındaki Erol Ateş ise parkta spor yaparak psikolojik olarak zorlandıklarını aktararak, “2 aydır evdeyiz ve hiçbir yere çıkmıyoruz. Psikolojik olarak zorlanıyoruz. Şu anda çok mutluyum koronadan önce sürekli spora çıkıyordum, gerçekten özlemişiz” ifadelerini kullandı. İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi