POZİTİF YÖNDE İLERLİYORUZ

Videoyu Aç POZİTİF YÖNDE İLERLİYORUZ
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Cüneyt Biçer, dün kameraların karşısına çıktı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Biçer, “Geldiğimiz günden bu yana oyuncularımızla saha içerisinde onlardan talep ettiklerimizi oyuna yansıtma konusunda pozitif yönde ilerliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
 
Haddini bilerek oynayacağız
Dün tesislerde sabah yapılan antrenman öncesinde basın mensuplarına konuşan Teknik Direktör Biçer, “Yaklaşık bir haftadır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geldiğimiz günden bu yana oyuncularımızla saha içerisinde onlardan talep ettiklerimizi oyuna yansıtma konusunda pozitif yönde ilerliyoruz. Çalışmalardan memnunuz. Takım bu sezon haddini bilerek oynayacak. Daha tecrübeli bir takım sahada olacak” dedi.
 
Sayıyı azaltmak durumunda kaldık
Altyapıya gönderilen 12 futbolcuyla ilgili konuşan Biçer, “Yakın tarihte lig başlayacak. Oraya sağlıklı bir şekilde hazırlanabilmek için sayımızı azaltmak durumunda kaldık. Geçtiğimiz sene A takıma çıkan oyunculardan bazıları, hedef ortadan kalktıktan sonra oyuncuların gelişimi adına getirilmiş olabilirler. Ancak bazı oyuncularımızın, bizim bu seneki hedefimizde bize katkıları olabileceğini düşünmediğimiz ve onların gelişimi için kendi yaş gruplarıyla ilerlemelerine karar verdik. Altyapıda her zaman A takıma aday olarak yaşı tutan arkadaşlar devam edecekler” diye konuştu.
 
Onur’un gitmesi söz konusu değil
Onur Arı’nın transfer gündeminde olmasıyla ilgili soruya ise şu sözlerle yanıt verdi; “Onur Arı’nın şu an gitmesi söz konusu değil. Bugün bu kulüpten bir oyuncu gidecekse, transfer sadece oyuncunun menfaatleri konusunda değil, en azından belirli bir noktada kulübün transfer tahtasını açması hususunda destek verici bir yönde olmalı. Oyuncunun kariyeri kadar kulübün kariyerini de düşünmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.
 
Yönetimden talebimiz oldu
Kampla ilgili bilgiler veren teknik adam, “Pazar gününden sonra bir iznimiz olacak. Daha sonra yine tesislerimizde bir araya geleceğiz. 3. Etap için yönetim kurulumuzdan onların da destek verdiği bir talebimiz oldu. Şartlar uygun olursa o dönemde bir yere gideceğiz. Bu sene Eskişehirspor’un ismine yakışır bir oyun sahaya yansıtmamız gerekiyor. Genç ve enerjisi yüksek bir ekibimiz var ama tecrübelerini artırmamız gerekiyor. Bu ligde, oynamamız gereken format içerisinde, oyuncu grubunun ihtiyaçları doğrultusunda bir çalışma gerçekleştirme hedefindeyiz” dedi.
 
Becerikli bir grup var
İyi bir organizasyon halinde takımın iyi yerlere gelebileceğini söyleyen Biçer, “Becerili bir oyuncu grubu var, sadece organizasyona ihtiyaçları var. İnşallah o organizasyonu sağlayıp uygularsak hem oyuncu kalitesiyle, hem oyuncu karakteriyle, hem de oyuncu potansiyeliyle ortaya daha farklı şeyler çıkabileceğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.
 
Görevimizin başındayız
Biçer sözleşmesinin TFF’de gözükmemesi nedeniyle ilgili sorulan soruya ise, “Bir sıkıntı yok. Görevimizin başındayız. Sözleşme gitmemiş olabilir” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi