Şehir turizmi konuşulacak

Videoyu Aç Şehir turizmi konuşulacak
A
a

Anadolu Üniversitesi (AÜ), 16-19 Ekim tarihlerinde "20. Ulusal Kongresi" (UTK20) ve "4. Uluslararası Turizm Kongresi"ne (ITC2019) ev sahipliği yapacak.

Rektörlükten yapılan yazılı açıklamaya göre, Ulusal Turizm Kongresi Danışma Kurulu, 2019 yılında geleneksel ulusal kongre ile eş zamanlı olarak Uluslararası Turizm Kongresinin Eskişehir’de ilk kez birlikte düzenlenmesine karar verdi. Turizmde gelişim gösteren Eskişehir’de düzenlenecek iki kongrenin ana teması "Şehir turizmi" olarak belirlendi. Sektör temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve turizm akademisyenlerinin bir araya gelerek şehir turizmine ilişkin konuları değerlendirecekleri kongre, AÜ Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı'nın desteğiyle AÜ ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
Kongrenin Yürütme Kurulu Başkanlığını AÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oktay Emir, yardımcılıklarını ise Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Çağıl Hale Özel ile Doç. Dr. Emre Ozan Aksöz üstleniyor. İngiltere, Almanya, Fransa, Kanada, Polonya, İran, Endonezya, Kıbrıs, Azerbaycan ve Bosna Hersek gibi pek çok ülkeden davetlinin kongre için Eskişehir'e geleceği duyuruldu. AA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi