Şehirle kulübü barıştıramıyoruz

Videoyu Aç Şehirle kulübü barıştıramıyoruz
A
a

Eskişehirspor’da Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek, Karacabey Belediyespor ile oynanan maç öncesi ESTV’ye konuştu. Şimşek, “Ne yapsak şehirle kulübü barıştıramıyoruz. Geçmişten kaynaklanan nedenlerden dolayı oluyor bu. Biz de şehir dışından para bulmaya çalışıyoruz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İkinci yarıda daha iyi olacağız
“Takımımız ikinci yarıya iyi hazırlandı” diyerek sözlerine başlayan Şimşek, “Kampları takip ettik, hocamızdan bilgi aldık. İkinci yarıda daha iyi olacağız. Tabi birlik ve beraberlik burada çok önemli. Karacabey maçı için bir bilet etkinliği yaptık. Rahmetli Ahmet Çalık kardeşimizin anısına biletleri 6 lira olarak belirledik. Öğrenci kardeşlerimize ücretsiz yaptık bu maçı. Sağ olsun Tarık Erden 100 bilet alarak kıvılcımı başlattı. Sonra şehrin bilinen dinamikleri de bu kıvılcıma yardım etti” dedi.
Arma yaşasın diye
Başkan Şimşek, “Çok büyük güçleri olan bir yönetim değiliz. Sadece arma yaşasın diye mücadele ediyoruz. Mücadele ederken de elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Böyle birlik ve beraberlik oluşunda bizde daha çok hırslanıyoruz. Bize moral ve motivasyon oluyor. Ama ne yapsak şehirle kulübü barıştıramıyoruz. Geçmişten kaynaklanan nedenlerden dolayı oluyor bu. Biz de şehir dışından para bulmaya çalışıyoruz. Haftanın 2-3 günü büyük holdinglere gidiyoruz” ifadelerini kullandı.
Yüzde 90’ından olumlu cevap aldık
“Transfer tahtası yılan hikayesine döndü” diyen Şimşek, “Biz sezon başında yabancı futbolculardan imzaları topladık, ödemeleri yaptık. Bütün eski futbolcularımızla kontak halindeydik. Türk futbolcuların %90’ından olumlu cevap aldık. Ama her zaman dediğimiz gibi önümüzdeki en büyük engel Trabzonspor dosyası. Eğer şehirden bir büyüğümüz ya da dosyakapat.com’a ilgi olup Trabzonspor dosyası kapatılsaydı biz transfer yasağını kaldırırdık. 6 milyon lira Trabzonspor’a borcumuz var. Transfer yasağını kaldıramayız. 1 kuruş dahi indirim yapmıyorlar” diyerek sözlerini noktaladı.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon
es esli 19 Ocak 2022 17:24

mesut hoşt hali ün bunlardan hesap sorun tüm şehir peşinizde

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir