Su Kahramanları rozetlerini teslim aldı

Videoyu Aç Su Kahramanları rozetlerini teslim aldı
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) ve EBB Çocuk Hakları Birimi tarafından çocuklar için ‘‘Su Kahramanları” atölyesi düzenlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
 
ESKİ, atölyeye katılan “Su Kahramanı” adaylarının aileleri ile iletişime geçerek atölye sonunda verilen çizelgelerindeki görevleri yerine getiren çocuklara sürpriz hediyelerini posta yolu ve ev ziyaretleri ile teslim etti.
Ziyaretlere katılan ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen, atölye çalışmasına katılan çocuklara rozetlerini takarak, ‘‘Artık size Su Kahramanı diyebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra da size takdim ettiğimiz rozet ile bu görevi sürdüreceğinize, evinizde, okulunuzda ve çevrenizde bilinçli tüketim yapacağınıza inanıyor, suya verdiğiniz önem için bir kez daha teşekkür ediyoruz’’ dedi.
Su Kahramanları ve aileleri, ESKİ Genel Müdürlüğü ve EBB Çocuk Hakları Birimi’ne su tasarrufu ve çevre bilinci konusunda farkındalık yaratmak amacıyla hazırlanan bu eğitimden dolayı teşekkür ettiler.
ESKİ yetkilileri bilinçli su kullanımı konusunda özellikle çocuklara ve gençlere yönelik atölye ve çalışmaların devam edeceğini belirttiler.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi