Şuhut’Ta Bankalar Önündeki Yoğunluk; Sosyal Mesafe Yine Hiçe Sayıldı

Videoyu Aç Şuhut’Ta Bankalar Önündeki Yoğunluk; Sosyal Mesafe Yine Hiçe Sayıldı
A
a

Afyonkarahisar'ın Şuhut İlçesinde Banka Önlerinde İşlemlerini Yapmak İçin Bekleyen Vatandaşların, Korona Virüs (Covid-19) Önlemleri Kapsamında Önerilen Sosyal Mesafe Kuralına Uymadığı Gözlendi.

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde banka önlerinde işlemlerini yapmak için bekleyen vatandaşların, korona virüs (Covid-19) önlemleri kapsamında önerilen sosyal mesafe kuralına uymadığı gözlendi.
Şuhut’ta korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında bankalar önünde içeride işlemleri gerçekleştirmek için bekleyen vatandaşlar sosyal mesafe kurallarını dinlemeyerek resmen hiçe saydı. Şuhut ilçe merkezindeki bankalarda işlemlerini gerçekleştirmek için kuyruğa geçen vatandaşlar korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından alınan sosyal mesafe kurallarına uymadığı görüldü. Sosyal mesafenin zaman zaman hiçe sayıldığı kuyruktaki vatandaşlar polis tarafından uyarıldı. Güvenlik görevlileri ise banka önünde bekleyen kuyruktaki vatandaşlara burada beklenmeden bu işlemlerin internet üzerinden de yapılabileceğini söyledi.
Kaynak : Afyon Haberleri
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi