Tarım Fuarında Odunpazarı Belediyesi Standına Yoğun İlgi

Videoyu Aç Tarım Fuarında Odunpazarı Belediyesi Standına Yoğun İlgi
A
a

Tarım Fuarında Odunpazarı Belediyesi Standına Yoğun İlgi

Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Eskişehir Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuar’ında stant açarak gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi veriyor.
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği stantta, Solucanköy, Güvercinköy, Arıköy, Barınak, İlaçlama, Kırsal Akademi ve Tarımsal çalışmalar ve faaliyetler hakkında vatandaşla bilgi veriliyor. Odunpazarı Belediyesi, vatandaşları kırsal kalkınma projeleri hakkında da bilgilendiriyor.
Kazım Kurt vatandaşın sorularını cevapladı
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt da Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından açılan standı ziyaret etti. Çalışmaları yakından inceleyen Başkan Kurt, vatandaşlarla bir araya gelerek, onların sorularını cevapladı. Başkan Kurt stant görevlileri ile hatıra fotoğrafı da çektirdi.
Odunpazarı Belediyesi olarak kırsal kalkınmayı destekleyen projeler ürettiklerini belirten yetkililer, "Kırsal Hizmetler Müdürlüğünün çalışmalarını görmek isteyen vatandaşlarımızın bilgi sahibi olmasını sağlamak ve hizmetlerimizin onlara nasıl ulaşacağı konusunda yardımcı olmak adına standımızı açtık. Eskişehirli vatandaşlarımızı fuarı gezmeye davet ediyoruz" dedi.
Eskişehir Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 8 Eylül Pazar günü sona erecek.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi