Tatilciler Bayram Tatili İçin Yola Erken Düştü

Videoyu Aç Tatilciler Bayram Tatili İçin Yola Erken Düştü
A
a

Kurban Bayramı’Na Sayılı Günler Kala Özel Araçları İle Yollara Düşen Tatilciler Türkiye’Nin En Önemli Kavşak Noktalarından Birisi Olan Afyonkarahisar’Da Araç Yoğunluğu Oluşturdu. Tatilcilerin Büyük Kısmının Antalya Ve Muğla Gibi Turistik Beldeleri Gittikleri Belirtildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kurban Bayramı’na sayılı günler kala özel araçları ile yollara düşen tatilciler
Türkiye’nin en önemli kavşak noktalarından birisi olan Afyonkarahisar’da araç yoğunluğu oluşturdu. Tatilcilerin büyük kısmının Antalya ve Muğla gibi turistik beldeleri gittikleri belirtildi.
Kurban Bayramı tatilinin başlayacağı 16 Temmuz Cuma akşamını bekleyemeyen tatilciler bu günün yani 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün tatil olmasını fırsat bilerek yollara düştü. Özel araçları ile yola çıkan tatilciler, Antalya, İzmir, Isparta, Denizli, Ankara, Konya ve Kütahya’nın yol ayrımı olan Afyonkarahisar’da yoğunluk oluşturdu. Polis ekipleri Afyonkarahisar çevre yolundaki Otogar ve Akcin Kavşakları’nda oluşan araç yoğunluklarına zaman zaman müdahale etti. Yola çıkan tatilcilerin büyük çoğunluğu ise yaptıkları röportajlarda Antalya ve Muğla gibi turistik bölgelere gittiklerini kaydettiler.
Kentte İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri trafikte araç yoğunluğu yaşanmaması ve kuyruklar oluşmaması için gerekli önlemleri alırken özellikle kavşak noktalarda sabit görev yapmaya başladı.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi