Tedavisi Tamamlanan ’Kadife’ Yeni Sahibini Bekliyor

Videoyu Aç Tedavisi Tamamlanan ’Kadife’ Yeni Sahibini Bekliyor
A
a

Tedavisi Tamamlanan 'Kadife' Yeni Sahibini Bekliyor

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’te günde binlerce aracın geçtiği Bilecik-İstanbul karayolunda yaralı halde bulunan ve ’Kadife’ adı konulan eşeğin tedavisi tamamlandı. Sağlığına kavuşan ’Kadife’ artık yeni sahibini bekliyor.
Bilecik Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde civarında yaralı halde bulunan eşek Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde geçtiğimiz hafta tedavi altına alındı. Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi çalışanları tarafından çok sevilen ve ’Kadife’ adı konulan eşeğin tedavisi tamamlandı. Sağlığı yerinde olan ’Kadife’ yeni sahibi bekliyor.
"Bir süre tedavi süren eşeğimiz sağlığına kavuştu"
Yapılan tedavi hakkında bilgi veren Bilecik Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Nedret Avcı, "Eşeğimizi Şehirlerarası Otobüs Terminali civarında bulduk. Açlıktan hastalanmış ve ayağında bir sorunu vardı. Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi getirdiğimiz dişi eşeğimizi tedavi altına aldık. Bir süre tedavi süren eşeğimiz sağlığına kavuştu. Bizler kendisini çok sevdiğimiz için bir ad koyduk. Kadife adını koyduğumuz eşeğimiz yeni sahibi bekliyor. Hayvanımız sahiplenmek isteyen Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ne başvuru yapabilir" dedi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Kurban Bayramı tebriği - İYİ Parti
Kurban Bayramı tebriği - Eskişehir Kent Konseyi