Tepebaşı Gençlik Meclisi’Nde Yeni Dönem Başladı

Videoyu Aç Tepebaşı Gençlik Meclisi’Nde Yeni Dönem Başladı
A
a

Tepebaşı Gençlik Meclisi’Nde Gerçekleştirilen Seçimli Genel Kurul İle Yeni Dönem Başladı. Kurulda Kadın Temsilci Yeşim Bayrakçı, Erkek Temsilci İse Deniz Demirci Oldu.

Tepebaşı Gençlik Meclisi’nde gerçekleştirilen seçimli genel kurul ile yeni dönem başladı. Kurulda kadın temsilci Yeşim Bayrakçı, erkek temsilci ise Deniz Demirci oldu.
Tepebaşı Gençlik Meclisi, Tepebaşı Belediyesi 29 Ekim Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen seçimli genel kurul ile yeni döneme başladı.
Geçtiğimiz yıl eş başkanlık sistemine geçen Tepebaşı Gençlik Meclisi, bir kadın ve bir erkek temsilcinin adaylığı ile seçim gerçekleştirdi. Genel kurulda önceki kadın temsilci Elif Tatar, “Temsiliyetler ve sistemler değişebilir. Önemli olan gençlik meclisinin ilkeleri ışığında gençlik için gençlerle doğru projeler üretebilmektir. Kendi adıma topluluğumuzda emeği geçmiş herkese teşekkür ederim. Yeni dönemdeki arkadaşlarıma başarılar diliyorum” sözlerine yer verdi.
Genel kurulda kadın temsilci seçilen Yeşim Bayrakçı ise “Geçmiş dönemdeki tüm gönüllülerimize teşekkür ederim. Umarım yeni dönemde hep birlikte güzel projelere imza atarız” diye konuştu. Yeni dönem erkek temsilciliğine seçilen Deniz Demirci de “Yeni dönemde Tepebaşı Gençlik Meclisi’ni daha da ileriye götürmeyi diliyoruz” dedi.
Tepebaşı Gençlik Meclisi’nin, yeni dönemde de genç katılımcılara açık olduğunu ifade edildi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi