Trafik Güvenliği için Çalışmalar Devam Ediyor

Videoyu Aç  Trafik Güvenliği için Çalışmalar Devam Ediyor
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri kent merkezi ile ilçe kırsalında bulunan yolların yol çizgi boyama ile trafik işaret levhalarının montaj ve yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından şehir merkezi, ilçe ve mahalle yollarında bakım ve onarım çalışmaları tamamlanmış, ancak yol çizgileri belirsizleşen yollarda trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla şerit ve çizgi boyama çalışmaları devam ediyor. Özellikle kasis olan yerlerde boyama çalışmalarının hassasiyetle yürütüldüğünü ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, kırsal mahalle yollarında da yol güvenliğinin sağlanması amacıyla çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirttiler.
Sürücüleri yaya geçitlerinde yayalara yol vermeleri ve kırsal yollarda yol çizgilerini takip ederek doğru yerde doğru sollama yapmaları konusunda uyaran yetkililer, hava şartlarının izin verdiği sürece boyama ve levhalandırma çalışmalarının devam edeceğini ifade ettiler.
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi