UYUM İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ

Videoyu Aç UYUM İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ
A
a

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, CHP Milletvekilleri Jale Nur Süllü ve Utku Çakırözer ile birlikte Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanlığı görevlerine seçilen yeni yönetimlere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, CHP Milletvekilleri Jale Nur Süllü ve Utku Çakırözer ile birlikte Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti.
BAŞARILAR DİLEDİ
Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen seçimler ile göreve gelen yeni yönetimlere başarı dileğinde bulunan Büyükerşen, göreve seçilen Vakıf Başkanı Ali Ulu ve Dernek Başkanı Mahsuni Ilgın’ı tebrik etti. Başkan Büyükerşen “Gerek Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı gerek de Hacı Bektaş Veli Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği alevi yurttaşlarımızın sorunlarını çözmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için iş birliği içerisinde çalışan iki önemli sivil toplum yapısı. Bizler de bu ihtiyaçları giderme konusunda yerel yönetimler olarak üzerimize düşenleri sorumluluklarımız çerçevesinde yerine getirmeye çalışıyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da uyum içerisinde çalışacağımıza inanıyor, hem vakıf yönetimine hem de dernek yönetimine başarılar diliyorum” dedi.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Başkan Büyükerşen’i milletvekilleri ile birlikte ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Ali Ulu ve Mahsuni Ilgın, hem nazik ziyaretleri hem de destekleri dolayısıyla Başkan Büyükerşen’e, Jale Nur Süllü’ye ve Utku Çakırözer’e teşekkür etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi