Üzgünüz öfkeliyiz

Videoyu Aç Üzgünüz öfkeliyiz
A
a

Eskişehir’de eski eşi tarafından silahlı saldırıya uğrayarak yaralanan Avukat Mervegül D.’ın tedavisi devam ederken, yaşanan elim olayla ilgili Eskişehir Barosu tarafından açıklama yapıldı. Baro Başkanı Av. Mustafa Elagöz üzgün ve öfkeli olduklarını ve meslektaşlarına yapılan saldırıyı kınadıklarını söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’de yaşanan silahlı saldırıda Mete Arslanoğlu, eski eşi Av. Mervegül D.’yi silahla yaraladı. Olay mahallinde Furkan Sarıkaya isimli vatandaş da genç avukata yardımcı olmak isterken kurşunların hedefi oldu. Yaşanan saldırı sonrası zanlı tutuklandı. Yaralıların tedavisi devam ederken, Eskişehir Barosu tarafından yaşanan elim hadiseyle ilgili açıklama yapıldı. Eskişehir Barosu’na bağlı avukatlar Adliye Binası A Kapısı önünde meslektaşına yapılan saldırı için toplandı. Burada açıklamalarda bulunan Eskişehir Barosu Başkanı Av. Mustafa Elagöz saldırıyı şiddetle kınadıklarını söyledi.
MESLEKTAŞIMIZIN YANINDAYIZ
Elagöz, “Eskişehir Barosu olarak meslektaşımızın sağlık durumunu ve hukuki süreci ilk andan itibaren yakından titizlikle takip etmekteyiz. Meslektaşımızın hayati tehlikesi şu an için bulunmamaktadır. Fail eski eş tutuklanmıştır. Meslektaşımıza karşı yapılan bu saldırıyı kınadığımızı, meslektaşımızın yalnız olmadığını başta baro yönetimi olmak üzere meslektaşlarımızla birlikte sürecin her aşamasında avukat arkadaşımızın ve olayda yaralanan vatandaşımızın yanında olacağımızı kamuoyuna saygıyla duyuruyor, meslektaşımıza ve insanlık adına olaya müdahale eden ve kurşunların hedefi olan arkadaşımıza geçmiş olsun diyor,acil şifalar diliyoruz” dedi.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir