Yaz okulları sona erdi

Videoyu Aç Yaz okulları sona erdi
A
a
Ercan Kardeşler Kuyumculuk

 

Büyükşehir Belediyesi’nin, ilköğretim çağındaki çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak ve yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği Yaz Okulları sona erdi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından 28 farklı branşta 3 ayrı merkezde kursların düzenlendiği, 18’i yabancı uyruklu gönüllü olmak üzere 90 öğretici ile 867 öğrencinin katıldığı yaz okullarında, müzik, resim, bilgisayar, jimnastik, izcilik, seramik, satranç, masa tenisi, voleybol, basketbol, eğlenceli bilim, İngilizce gibi birçok dalda eğitim alan öğrenciler kapanışta eğlenceli bir gün geçirdiler.

Yaz Okullarının kapanış törenine Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı  Oğuzhan Özen, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hale Kargın, ESMEK Koordinatörü Yıldıray Öncül, gönüllü eğitmenler ve öğrenciler ile velileri katıldı.

Yaz okulunun kapanışında konuşan Oğuzhan Özen, “Yaz okullarında çocuklarımız sağlıklı ve güvenilir bir ortamda eğitim alarak hem sosyalleşiyor hem de eğlenerek öğreniyorlar, düzenlenen kültür gezileri ile şehrimizi daha yakından tanıma fırsatı yakalıyorlar. Yaz okulumuzda görev alan başta gönüllü öğreticilerimiz olmak üzere belediye çalışanlarımızı ve emeği geçen herkesi kutluyor ve teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum” diye konuştu. HM

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi