Yerel ihtiyaçları takip ediyoruz

Videoyu Aç Yerel ihtiyaçları takip ediyoruz
A
a

Çifteler’de yapımı başlayacak konutlar için Ankara TOKİ Genel Müdürlüğünde yapılan kura çekimine katılan AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, “Yerel ihtiyaçları takip ediyoruz” dedi.

TOKİ 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında Çifteler’de yapımı başlayacak konutlar için Ankara TOKİ Genel Müdürlüğünde kura çekimi gerçekleşti. Kura çekimine AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay da katıldı. Çifteler’in hem sosyal konut projesi kapsamına alınması hem de ilk verilen 100 konut kontenjanının 205 konuta çıkarılması konusunda büyük çaba harcayan AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, kura çekiminden sonra, “Eskişehir dış ilçelerimizin konut ihtiyacının önemli bir bölümünü karşılayacak bu proje hemşerilerim için çok değerli” dedi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Şehrin milletvekili olarak devletin kaynaklarının etkin kullanılması için çalıştığını söyleyen Günay, “Yerel ihtiyaçları ilettim ve takip ettim. Bugün benim için çok mutlu bir gün, emeklerimizin sonucunu aldığımız bir gün. Burada noter huzurunda canlı yayında ilk kura çekimlerini yaparken hemşerilerim kadar heyecanlandım. 100 Bin Sosyal Konut Projesi ile vatandaşlarımızın hayatına dokunan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, desteklerinden ötürü Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a ve TOKİ Başkanımız Sayın Öner Bulut’a hemşerilerim ve ilçelerim adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.
DEVAM EDECEK
“Bu projeden yararlanan hemşerilerimiz adına gerçekten  çok mutluyum” diyen Günay, “Şehrimize, ilçelerimize yatırımlar kazandırmaya, hemşerilerimizi hizmetle buluşturmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi