YERİNDE İNCELEDİ

Videoyu Aç YERİNDE İNCELEDİ
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Ataç, “Kentimizdeki her sokak ve kaldırımın Tepebaşı’na yakışır bir hal alması için çaba sarf ediyoruz” dedi.


Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, ilçe genelinde devam eden üstyapı çalışmalarını inceledi. Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Rıfkı Ustaoğlu ile birlikte Derman Caddesi’nde sürdürülen çalışmaları inceleyerek Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinden bilgiler alan Başkan Ataç, personele de kolaylıklar diledi.
EŞ ZAMANLI ÇALIŞMA
Kentte sürdürülen üstyapı çalışmalarına ilişkin bir değerlendirmede bulunan Başkan Ataç, “Ekiplerimiz farklı mahallelerdeki birçok noktada eşzamanlı olarak çalışıyor. Personelimiz zorlu pandemi koşullarına rağmen devam eden yoğun tempoda, özveri ile görevlerini yerine getirdi. Kentimiz için fedakarca mesai yapmaya devam eden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Farklı kurumların gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı bozulan yol ve kaldırımlarımız olabiliyor. Biz de vatandaşlarımızın herhangi bir olumsuzluk yaşamaması adına, planlamalarımızı ona göre yapmaya gayret ediyoruz. Kentimizdeki her sokak ve kaldırımın Tepebaşı’na yakışır bir hal alması için çaba sarf ediyoruz. Yaz dönemi boyunca, ihtiyaç duyulan noktalarda belirlenen program çerçevesinde çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.
ASFALT DÖKÜLÜYOR
Çalışmalar Ertuğrulgazi Mahallesi Yaş Sokak, Karlıtepe Caddesi, Çitekçi Sokak ve İncesu Caddesi, Şirintepe Mahallesi Turgut ve Üresinler Sokak’ta asfalt çalışmaları devam ediyor. Kaldırım, kilit taş ve bordür çalışmaları ise Fatih Mahallesi Derman Caddesi, Ertuğrulgazi Mahallesi Çitekçi Sokak, Şirintepe Mahallesi Muhterem Sokak, Hacıalibey ve Hoşnudiye mahallelerinin muhtelif noktaları, Zafer Mahallesi Ülker Sokak ve Batıkent Mahallesi Bademliyol Sokak’ta tüm hızıyla devam ediyor. Ayrıca üstyapı çalışmaları çerçevesinde yol iyileştirme, stabilize, freze ve mekanik serim çalışmaları da Kızılinler, Avlamış ve Fatih mahallelerinde gerçekleştiriliyor. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi