Yuvalarına kavuştular

Videoyu Aç Yuvalarına kavuştular
A
a

Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu tarafından Haller Parkı’nda ‘Satın Alma Sahiplen Pati Şenliği’ düzenlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu tarafından ‘Satın Alma Sahiplen Pati Şenliği’ düzenlendi.Haller Parkı’nda düzenlenen Pati Şenliği’ne Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu Ece Bilgin ve birçok vatandaş katıldı. Başkan Büyükerşen, tek tek stantları gezerek, hayvanları sevdi ve kadınların yaptığı el emeği ürünleri de inceledi.
DOSTLRIMIZI UNUTMADIK
Etkinlikte konuşan Ece Bilgin, “Pandemi nedeniyle bir süre ara verdiğimiz bu etkinlik çok özlendi. Çok talep geldi. Benim için bugün ki etkinlik mutluluk verici. Pandemide can dostlarımız da çok sıkıntı yaşadı. İnsanlar evlerine kapandı. Lokantalar kapandı. Biz hiç geri çekilmedik. Masum canlarımızı hiç yalnız bırakmadı. Belediyelerimiz mama takviyesi vererek bizlerin ve canlarımızın yanında oldu” dedi.
AYŞE ÜNLÜCE’DEN PLAKET
Büyükşehir Belediyemiz, Tepebaşı Belediyemiz, Odunpazarı Belediyemiz burada, veteriner derneğimiz ve odamız burada. Bütün hayvanseverler burada toplanmış durumda. Pati şenliğimiz Eskişehir Kent Konseyi tarafından başlatılan ve tüm Türkiye’de ses getiren çok önemli bir etkinlik. Ben bu vesileye hem Kent Konseyi Başkanımız Nuray Akçasoy’u hem de Genel Sekreterimiz Ahmet Kapanoğlu’nu ve Hayvan Hakları Çalışma Grubumuz Ece Bilgin’i kutluyorum, teşekkür ediyorum. İyi ki Eskişehir’deki bu etkinliğe sahip çıkıyorlar. Umarım buradaki küçük kedi ve köpeklerimiz sıcacık yuvalarına kavuşur” diye konuştu. Konuşmaların ardından Ayşe Ünlüce tarafından, etkinlikte emeği geçenlere teşekkür plaketi verildi. MELTEM KARAKAŞ KAYAArıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi