ZAFER COŞKUSU

Videoyu Aç ZAFER COŞKUSU
A
a

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yılı Büyükşehir Belediyesi tarafından belediye araçları ile kent merkezinde düzenlenen Zafer Alayı ile kutlandı. Binlerce Eskişehirli Zafer Alayı’nı balkonlarında, pencerelerinde, bulvarlarda ve caddelerde bayrakları ile karşıladı.

Korona salgını nedeniyle geçtiğimiz yıllardaki gibi açık alanlarda etkinlik düzenleyemeyen Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan ve 19 Mayıs’ta olduğu gibi belediye araçları ile gerçekleştirdiği Zafer Alayı ile 30 Ağustos coşkusunu Eskişehirlilere yaşatmaya çalıştı.

MARŞLAR SÖYLENDİ

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nuray Akçasoy, CHP Milletvekili Utku Çakırözer ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın da katıldığı Zafer Alayı’nda Eskişehirliler de bayrakları ile balkonlardan ve pencerelerden marşlara eşlik etti. Ses ve ışık sisteminin yanı sıra BandoEses de Zafer Alayı’na renk kattı. 

ESKİŞEHİR İZLEDİ

Zafer Alayı, Şht. Yzb. T. Güngör Caddesi, Yunus Emre Caddesi, Hasan Polatkan Caddesi, Zübeyde Hanım Caddesi, İstasyon Caddesi, Atatürk Caddesi, Atatürk Bulvarı ve Gençlik Bulvarı’ndan geçerek binlerce kişiye ulaştı. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi’nin Facebook sayfasından da canlı olarak yayınlanan Zafer Alayı, sosyal medyada 500 binden fazla kişiye erişirken, 200 binden fazla görüntülenme aldı. HM

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi