Afyonkarahisar’da Doğan Her Bebek İçin Fidan Dikilecek

Videoyu Aç Afyonkarahisar’da Doğan Her Bebek İçin Fidan Dikilecek
A
a

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’Nde 1-7 Ağustos Tarihleri Arasında Kutlanan “Dünya Emzirme Haftası” Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen Programda Doğan Her Bebek Adına Bir Fidan Dikileceği Açıklandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde 1-7 Ağustos tarihleri arasında kutlanan “Dünya Emzirme Haftası” etkinlikleri kapsamında düzenlenen programda doğan her bebek adına bir fidan dikileceği açıklandı.
Devlet Hastanesi Başhekim Mehmet Duran’ın destekleriyle, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hatice Özsoy’un koordinasyonunda gerçekleşen etkinlikte, bir yandan anne sütünün önemine dikkat çekilirken, diğer yandan Türkiye’nin birçok bölgesinde meydana gelen orman yangınlarına değinildi.
Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hatice Özsoy yaptığı açıklamada, anne sütü ve emzirmenin önemine değinerek; “Unutmayalım; Her bebek bir fidan, bebeklerimizi emzirerek, doğayı sahiplenerek koruyalım” dedi.
Öte yandan geleceği yeşertmek adına il genelindeki ormanlık alanlara, doğan her bebek adına bir fidan dikileceği açıklandı.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi