Ak Parti Eskişehir Kadın Kolları yönetimi belli oldu

Videoyu Aç Ak Parti Eskişehir Kadın Kolları yönetimi belli oldu
A
a

AK Parti 6’ncı Olağan Eskişehir İl Kadın Kolları Kongresi gerçekleşti. Tek adayla gidilen kongrede Özlem Ünalır, il kadın kolları başkanı seçildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
AK Parti 6’ncı Olağan Eskişehir İl Kadın Kolları Kongresi gerçekleşti. Bir düğün salonunda gerçekleştirilen ve yoğun katılımın olduğu kongrede mevcut il kadın kolları başkanı Özlem Ünalır, tekrar AK Parti Eskişehir İl Kadın Kolları Başkanı seçildi. Yeni dönemde projelerinin olduğunu belirten Ünalır, “Kongre saatimiz normalde 14.00 idi ama 13.00’dan itibaren salon dolmaya başladı. Bu 6’ncı kongremiz. Çok mutluyum çok da heyecanlıyım. Eskişehir’imiz için inandığımız yolda bu kutlu davamızda yol almaya devam edeceğiz. Projelerimiz olacak. Bir ekibimizi kuralım, yönetim kurulumuz, yürütme kurulumuz her şeyden önce birbirimizi tanımamızla da geçecek bir sürecimiz olacak. Güzel projelerimiz var. Ben çok umutluyum açıkçası Eskişehir için” dedi.
MELTEM KARAKAŞ KAYA
ÖZLEM ÜNALIR BAŞKANLIĞINDA OLUŞTURULAN YÖNETİM KURULU LİSTESİ: Aslı Köroğlu, Aslıcan İleli, Aygül Biler, Aysun Kümüş, Ayşe Özel, Ayşenur Çiçek, Berrin Arslankaya, Çiçek Korkut, Elfuda Say, Emel Gencer, Emel Kızılkaya, Fatma Can, Feriha Ertorun, Feyza Şen, Filiz Taşdelen, Gülizar Gülmez, Gülten Yalçın, Hacer İdacı, Halide Erbek, Hülya Çıraklı, Hüsniye Gözütok, Melahat Demirci, Meryem Öner Avcı, Meryem Uyarlar, Meryem Yiğit, Mükerrem Kızılırmak, Nazan Yıldız, Nazmiye Görenler, Nezihe Atlas, Nihal Aydemir, Nuray İyigün, Nurtaş Çelik, Nurten Balcı, Özlem Fırat, Özlem Özdemir, Özlem Uçarer, Sema Kurtay, Serap Sezer, Serpil Korkmaz, Servet Işıker, Sevgi Çakır, Tülay İlke Karataş, Tülay Ürkmez, Tülay Üstündağ Ekinci, Ümmühan Kara, Zemine Eser, Zeynep Dursun, Zuhal Sezgin, Züleyha Abbasoğlu.
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi