Albay Reşat Çiğiltepe Şehitliği’Nin Yolları Kilitli Parke İle Buluşuyor

Videoyu Aç Albay Reşat Çiğiltepe Şehitliği’Nin Yolları Kilitli Parke İle Buluşuyor
A
a

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Ekipleri Kentin İlçe Ve Köylerinde Sürdürdüğü Yol Çalışmaları Kapsamında Sinanpaşa İlçesinde Bulunan Albay Reşat Çiğiltepe Şehitliği Ve Çiğiltepe Yaylası’Nda, Yayla Yolu Olarak Bilinen 6 Kilometrelik Güzergahta Kilitli Parke Çalışmalarına Başladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ekipleri kentin ilçe ve köylerinde sürdürdüğü yol çalışmaları kapsamında Sinanpaşa ilçesinde bulunan Albay Reşat Çiğiltepe Şehitliği ve Çiğiltepe Yaylası’nda, yayla yolu olarak bilinen 6 kilometrelik güzergahta kilitli parke çalışmalarına başladı.
Vatandaşların daha güvenli ve konforlu yollarda seyahat edebilmeleri amacıyla yol çalışmalarına hız veren İl Özel İdare ekipleri, kentin birçok noktasında aynı anda yol genişletme ve onarma çalışmalarını sürdürüyor. Turizme yönelik ulaşım çalışmaları kapsamında, Sinanpaşa ilçesine bağlı Albay Reşat Çiğiltepe Şehitliği ve Çiğiltepe Yaylası’nda, yayla yolu olarak bilinen 6 kilometrelik yolda kilitli parke çalışmaları başladı. Köy ve grup yollarında hummalı bir çalışma yürüten İl Özel İdaresi’ne bağlı Yol ve Ulaşım Müdürlüğü ekipleri, yayla yollarını da ihtiyaca uygun bir şekilde konforla buluşturmaya devam ediyor.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi