Albayrak, ARUS Yönetim Kuruluna Seçildi

Videoyu Aç Albayrak, ARUS Yönetim Kuruluna Seçildi
A
a

Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Gürhan Albayrak, 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilen Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümelenmesi’nde (ARUS) yönetim kurulunda yer aldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Anadolu Raylı Ulaşım Sistemleri Kümelenmesi’nin (ARUS) 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Geniş bir katılımla Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi’nde (OSTİM) gerçekleşen toplantıda ARUS’un yeni başkan ve yönetim kurulu seçildi. 'Raylı sistemler milli davamızdır' ilkesiyle yola çıkan ARUS’un yönetim kuruluna, Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu Üyesi ve Albayrak Makine Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Gürhan Albayrak seçildi.
Yapılan seçim sonrası değerlendirmede bulunan ESO Yönetim Kurulu Üyesi Albayrak “Yerli ve milli üretim ilkesiyle çıktığımız bu yolda raylı sistemler sektörünü daha da ileriye götürmek için çalışmaya devam edeceğiz. Milli marka raylı ulaşım sistemlerini üreterek, ülkemizin milli demiryolu endüstrisinin gelişmesini sağlayacak ve ülkemizi birer dünya markası haline getireceğiz. Bu amaç doğrultusunda göreve seçilmemizde tüm ARUS üyelerine katılımları ve destekleri için teşekkür ederiz” dedi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Kurban Bayramı tebriği - İYİ Parti
Kurban Bayramı tebriği - Eskişehir Kent Konseyi