Bahçesinin Çitini Canlı Bitkileri Örerek Elde Etti

Videoyu Aç Bahçesinin Çitini Canlı Bitkileri Örerek Elde Etti
A
a

Afyonkarahisar’In Dinar İlçesinde Emekli Müzik Öğretmeni Bahçesine Çektiği Çelik Telleri Kaldırarak Yerine Canlı Bitkilerden Ördüğü Doğal Çitleri Yerleştirdi. Tek Tek Ördüğü Bitkiler Hem Çit Vazifesi Görüyor Hem De Çiçek Açıyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde emekli müzik öğretmeni bahçesine çektiği çelik telleri kaldırarak yerine canlı bitkilerden ördüğü doğal çitleri yerleştirdi.
Dinar ilçesinde yaşayan emekli Müzik Öğretmeni Kemalettin Ersoy, emekli olduktan sonra evinin önüne bir bahçe kurdu. Bu bahçede sarmaşık, çiçek ve gül yetiştiren Ersoy, çelik tellerle çevrili bahçesine kendi uyguladığı bir yöntemle doğal bir ortama çevirdi. Ersoy, ilk önce sarmaşık bitkileri tek tek elleriyle örerek doğal bir çit elde etti. Bunu bahçesinin tüm etrafına uygulayan Ersoy, doğal bir çit elde ederek metal ve çelik örgü tellerinden kurtuldu. Bahçesine Doğal bir ortam kazandırmak istediğini belirten Ersoy, şimdi baklava dilimi şeklinde ördüğünü bitkilerin hem çit vazifesi gördüğünü hem de çiçek açtığını kaydetti.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi