Başkan Ataç Avdan’da vatandaşlar ile buluştu

Videoyu Aç Başkan Ataç Avdan’da vatandaşlar ile buluştu
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Avdan mahallesinde düzenlenen bahar şenliği etkinliğinde vatandaşlar ile bir araya geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, hemen her fırsatta Eskişehirliler ile bir araya gelmeyi sürdürüyor. Başkan Ataç bu çerçevede Avdan Köyü Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından Avdan Mahallesi'nde düzenlenen bahar şenliği etkinliğine katıldı. Şenlikte Dernek Başkanı İsmail Kaya ve Eskişehir Hacı Bektaş Veli Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mahsuni Ilgın ve Eskişehir Kültür Sanat Derneği Başkanı Gazi Durusu’nun yanı sıra STK temsilcileri ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Ataç, vatandaşlar ile sohbet etti. Başkan Ataç, vatandaşlar ile bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

“Bu tür etkinlikler sosyalleşme açısından çok önemli”
Etkinlikte bir konuşma yapan Başkan Ataç, “Avdan mahallesi sakinlerine misafirperverlikleri ve sıcak karşılamaları için teşekkür ediyorum. İlişkilerimiz çok sıcak. Dernek Başkanımız İsmail Kaya ile uzun yıllara dayanan bir dostluğumuz var. Hiç ayrılmadan bugünlere kadar geldik. Bu tür etkinlikler sosyalleşme açısından çok önemli. Diliyorum bugün çok güzel geçer. Ayrıca bütün babalarımızın babalar günü kutlu olsun. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum” dedi.
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir