Başkan Kurt kadınların sorunlarını dinledi

Videoyu Aç Başkan Kurt kadınların sorunlarını dinledi
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, halk merkezlerinde kadınlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak Emek Mahallesinde bulunan Amigo Orhan Halk Merkezinde kadınlarla buluşan Başkan Kurt, onların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Notlar alan Başkan Kurt, “Kadınları ve Çocukları Mutlu Bir Odunpazarı” için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bir süredir alan çalışmaları ve halk merkezlerinde gerçekleştirilen buluşmalarla vatandaşlarla bir araya gelenOdunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, onların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek notlar alıyor.Daha önce de Hüsamettin Cindoruk, Ayşe Tuğba Arslan, Türkan Saylan, Selami Vardar, Gündoğdu, Aydın Arat ve Karapınar Halk Merkezlerinde kadınlarla bir araya gelen Başkan Kurt, son olarak Emek Mahallesinde bulunan Amigo Orhan Halk Merkezinde kadınlarla buluştu.
 
KADINLARI DİNLEDİ, NOTLAR ALDI
Amigo Orhan Halk Merkezindeki atölyelere katılan kursiyerler ve mahalle sakinlerinin yer aldığı buluşmada Başkan Kurt, kadınlarla bir süre sohbet etti. Kadınların sorunlarını, talep ve dileklerini dinleyen Başkan Kurt, notlar alarak; ilgili müdürlüklere yönlendireceğini söyledi. Başkan Kurt, kadınlara Odunpazarı’nda ve Emek Mahallesinde gerçekleştirdikleri çalışmaları anlattı.
 
“KENDİ AYAKLARI ÜZERİNDE GÜVENLE DURAN KADINLARIN SAYISININ ARTMASINI İSTİYORUZ”
Odunpazarı’nda kadınlar boş zamanlarını kaliteli geçirsin, yeni şeyler öğrensin ve aile bütçelerine katkıda bulunsun diye halk merkezleri açtıklarını kaydeden Başkan Kurt, “Odunpazarı’nda ekonomik bağımsızlığını kazanan, kendi ayakları üzerinde güvenle durabilen kadınların sayısının artmasını istiyoruz. Bunun içinde halk merkezleri açıyor, bu halk merkezlerinde atölyeler düzenliyoruz. Yeni şeyler öğrenin, üretin ve ürettiklerinizi de ekonomiye kazandırın diye çalışıyoruz.Odunpazarı’nda Kadınları ve Çocukları Mutlu Bir
 
Odunpazarı için çalışmayı sürdüreceğiz. Alan çalışmalarında da halk merkezlerinde gerçekleştirdiğimiz buluşmalarda da sorun ortak. Eriyen maaşlar, alım gücünün düşmesi, enflasyon, ekonomik kriz, hayat pahalılığı ve sonucunda da ödenemeyen faturalar. Biz de sizlerin bu sorunlarınıza bir nebze olsun destek olmak istiyoruz. Türkiye’nin yönetilememe sorunu var ve biz bu sorunu, ele ele verip birlikte aşacağız. Sorunu çözecek olan da yoksullukla boğuşan halk olacak ve cevabını sandıkta verecektir” dedi.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir