Belediye Personeline İş Güvenliği Tatbikatı

Videoyu Aç Belediye Personeline İş Güvenliği Tatbikatı
A
a

Belediye Personeline İş Güvenliği Tatbikatı

Kütahya’nın Gediz İlçesinde iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri kapsamında Gediz Belediyesi personeline yangın, ikaz-alarm, kurtarma, tahliye ve görsel slayt tatbikatı düzenlendi.
Gediz Belediye Başkan Vekili Hüseyin Tüysüz, Gediz Belediyesi Meclis Üyeleri Mehmet Demirtaş ve Sait Aydemir’in katılımları ile gerçekleştirilen tatbikatta Belediye İtfaiye Müdürlüğü ekipler tarafından belediye personeline yangın, yangın çeşitleri, yangınlara ilişkin tedbirler ile yangınlara karşı mücadele konularında teorik bilgi verildi. Daha sonra uygulamalı olarak yangının söndürme çalışmasını gerçekleştiren ekipler, çalışanlara da uygulamalı olarak yangın söndürme çalışmasını gösterdi.
Gediz Belediye Başkan Vekili Hüseyin Tüysüz, “Yangın, yangın çeşitleri, yangınlara ilişkin tedbirler ile yangınlara karşı mücadele konularında belediye personellerimize eğitim verildi. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili olarak, yasanın gerekliliklerini titizlikle uygulayan Belediyemiz, bu alanda gerekli olan tüm eğitimler ile personelini bilinçlendirmeye devam edecek” dedi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi