Büyükerşen ile İmamoğlu arasında flaş diyalog

Videoyu Aç Büyükerşen ile İmamoğlu arasında flaş diyalog
A
a

İmamoğlu’na Cumhurbaşkanlığı'na yazdığı şikayet mektubuna hükümet kanadından tepki geldiğinin hatırlatılması üzerine, “Yılmaz Büyükerşen ağabeyime dedim ki mektup yazmak ne zamandır suç oldu bu topraklarda” dedi. Ardından Büyükerşen'in kendisine, "kalem arkadaşlığı iyidir" dediğini söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
CHP Lideri Kılıçdaroğlu görüşmesinin ardından basının karşısına çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanlığı’na yazdığı şikayet mektubu hakkında Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile arasında geçen diyaloğu anlattı.

 Kalem arkadaşlığı iyidir
Gazetecilerin soruları yanıtlayan İmamoğlu, “Yılmaz Büyükerşen ağabeyime dedim ki mektup yazmak ne zamandır suç oldu bu topraklarda” yanıtını verdi. Ardından Yılmaz Büyükerşen’in kendisine, “kalem arkadaşlığı iyidir” dediğini söyledi.

Kılıçdaroğlu ile buluştular
CHP’li 11 Büyükşehir Belediye Başkanı Ankara’da bir araya geldi. Başkanlar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile de görüştü. 
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada,  “Cumhuriyet Halk Partili Büyükşehir Belediye Başkanları olarak Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun önderliğinde bir araya geldik. Güzel ülkemiz için birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi