EMEK ÇOK DEĞERLİ

Videoyu Aç EMEK ÇOK DEĞERLİ
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç Çilek Park’ı ziyaret ederken, “Tepebaşı Belediyesi olarak kentimize katma değer sağlayacak işletmelerin varlığından mutluluk duyuyoruz” dedi.


Başkan Ataç bu kapsamda Nemli Mahallesi, Eskişehir – Kütahya yolu üzerinde bulunan Çilek Park’ı ziyaret etti. Ziyaretinde işletme sahibi Tahir Turhan ile sohbet eden Başkan Ataç, tesisi gezerek bilgiler aldı. Başkan Ataç çalışanlara da işlerinde kolaylıklar diledi.
TARIM İHMAL EDİLDİ
Çilek Park’ta yetiştirilen çileklerden de toplayan Başkan Ataç, üretimin her türlüsünü desteklediğini ifade etti. Başkan Ataç, “Tepebaşı Belediyesi olarak kentimize katma değer sağlayacak işletmelerin varlığından mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de tarımın çok ihmal edildiği bir dönemden geçiyoruz. Ben, insanın elinin değdiği, emek verdiği bir şeyin sonucunu görmesini çok değerli buluyorum; belediye başkanlığını da bu sebeple çok seviyorum. Bu yüzden tarım ile turizmin, hizmet sektörünün bir araya getirilmesi adına başarılı bir girişimcilik örneği. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.
TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyaretten dolayı mutlu olduklarını ifade eden Tahir Turhan ise Başkan Ataç’a teşekkür etti. Başkan Ataç ziyaretin anısına çektirdiği hatıra fotoğrafının ardından Çilek Park’tan ayrıldı. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi