Eskişehir’de ulaşıma YKS düzenlemesi

Videoyu Aç  Eskişehir’de ulaşıma YKS düzenlemesi
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 18-19 Haziran’da yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2022-YKS) ile ulaşımda yaz dönemine geçiş nedeniyle tramvay ve otobüs sefer saatlerinde düzenlemeye gitti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Konuyla ilgili sınava girecek adaylardan ve sınav görevlilerinden gelen talep üzerine harekete geçen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, ESTRAM ile görüşerek 18-19 Haziran’da YKS’ye girecek adaylar için yeni bir düzenleme yaptı. Yapılan düzenlemeye göre 18 Haziran Cumartesi saat 10:15'tebaşlayacak sınav için tramvaylarda karşılıklı seferler,tüm gün boyunca hafta içi sefer saatlerine göre hizmet verecek. Otobüslerde ise uygulama18:00’a kadar hafta içi sefer saatleri uygulanacak. Aynı uygulama sınavın ikinci günü olan 19 Haziran Pazar günü de geçerli olacak.
Okulların kapanması ve yaz dönemine girilmesi ile birlikte 20 Haziran 2022 Pazartesi gününden itibaren tramvay seferlerinde sefer saatleri de değiştiriliyor.
ESTRAM’dan yapılan açıklamada, “ESTRAM olarak 20 Haziran 2022 Pazartesi günü, okulların kapanması sebebiyle yaz çalışma programına geçiş yapıyoruz. Bu kapsamda tramvay sefer saatlerimizde değişiklik olacaktır. Yeni sefer saatleri ESTRAM web sayfamız olan www.estram.com.tr adresinden takip edilebilecek” denildi.
Tramvay ve otobüs kullanacak vatandaşların mağduriyet yaşamaması için www.eskisehir.bel.tr adresinin duyurular bölümünden sefer saatlerini kontrol etmesi gerekiyor.
 
 
 
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir