Eskişehir Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaret programı kapsamında, Atatürk Bulvarı, Cumhuriyet Bulvarı, Prof. Dr. Nabi Avcı Bulvarı, Şehit Yüzbaşı Tuncer Güngör Caddesi, Mustafa Özel Caddesi, Piri Reis Caddesi, Müftülük Sokak ve Şehit Anıl Gül Spor Salonu çevresinde bulunan sokaklar belirli aralıklarla kısa süreli olarak araç trafiğine kapatılacağından araç park edilmesine müsaade edilmeyecek, park edilen araçlar güvenlik nedeniyle kaldırılacak.

Metaverse ve Pazarlama konulu sohbet büyük ilgi gördü Metaverse ve Pazarlama konulu sohbet büyük ilgi gördü

Atatürk Bulvarı, Cumhuriyet Bulvarı ve Şehit Yüzbaşı Tuncer Güngör Caddesi araç trafiğine kapatıldığı zamanlarda trafik akışı Mustafa Kemal Atatürk Caddesi ve Yunusemre Caddesi’ne yönlendirileceğinden, Mustafa Kemal Atatürk Caddesi, Yunusemre Caddesi ve Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde araç parkına müsaade edilmeyecek.
Görevli trafik ekipleri tarafından araç trafiğine kapatılan bulvar, cadde ve sokakları kullanacak sürücülerin, görevliler tarafından yapılan yönlendirmelere ve alternatif güzergahları kullanmaları, trafik işaret ve işaretçilerine riayet etmeleri rica edildi.

Kaynak: Bülten