Esnafa Alışveriş Günleri’ne kayıt yaptırma çağrısı

Videoyu Aç Esnafa Alışveriş Günleri’ne kayıt yaptırma çağrısı
A
a

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Eskişehir’de bugüne kadar 6 bin işletmenin Alışveriş Günleri için kayıt yaptırdığını belirterek, tüm esnafın kayıt yaptırmaya çağırdı.

Alışveriş Günleri’nin Eskişehir esnafı ile halkın kucaklaşma günleri olduğunu dile getiren Birsen, “Bugünleri bir bayram havasında geçirmeliyiz, bunu çok önemsiyoruz. Eskişehir halkına yapacağı alışverişlere cevap verecek şekilde mal ve hizmetlerini düzenlemelerini tavsiye ediyorum. Yapacakları indirimleri Ahi Evran geleneğine uygun olarak her gün yapmış oldukları satış fiyatları üzerinden yaparak gerçek indirimlerle Eskişehirlileri buluşturmalarını istiyoruz” dedi.

Eskişehir’de bugüne kadar 6 bin işletmenin Alışveriş Günleri için kayıt yaptırdığını belirterek, tüm esnafın kayıt yaptırmaya çağıran Birsen, Ticaret Odası’na kayıtlı üyelerle birlikte 20 bin esnafın olduğunu aktararak kayıt için odaya veya TDKB Ajansı’na başvurabileceklerini söyledi. 8 ile 16 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek TDKB Ajansı Alışveriş Günleri’ne kayıt için sürenin daraldığını hatırlatan Birsen, “TDKB Ajansı’nda çalışanların tüm esnafa ulaşamayacağı aşikar, esnafımızın bunu beklemeden başvuru yaparak, stickerlarını almaları ve işletmelerini asmalarını istiyoruz” diye konuştu.(Esra Yücel)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi