Fashion Eskişehir için muhteşem final

Videoyu Aç  Fashion Eskişehir için muhteşem final
A
a

Eskişehir Ticaret Odası tarafından düzenlenen Fashion Eskişehir Moda Tasarım Yarışması moda ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin katılacağı defile ve ödül töreniyle tamamlanacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Ticaret Odası tarafından, Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle, Eskişehir Teknik Üniversitesi ve TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu’nun işbirliğinde düzenlenen Fashion Eskişehir Moda Tasarım Yarışması gerçekleştirilecek olan defile ve ödül töreniyle sona erecek. Yarışma için 16 Ocak Pazar akşamı saat 19:30’da Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde muhteşem bir final düzenlenecek. Fashion Eskişehir’in defilesi ve ödül töreni moda iş dünyasının katılımıyla gerçekleşen yıldızlar geçidi olacak.
Podyumun tanınan isimleriyle kıyafetler sergilenecek
Eskişehir’in moda sektörüne katkı sağlamak; gelinlik, abiye ve gündelik kıyafet üretimi yapan firmalara tasarım kültürü kazandırmak amacıyla düzenlenen yarışmanın finaline Türkiye’nin dört bir yanından konuklar katılacak. Asil Çağıl’ın koreografisiyle gerçekleşecek defilede podyumların tanınan mankenleri Fashion Eskişehir Moda Tasarım Yarışması için hazırlanan kıyafetleri taşıyacak.
Fashion Eskişehir ile birlikte yıldız yağmuru olacak
Fashion Eskişehir Moda Tasarım Yarışması için moda dünyasının ve iş dünyasının öncü isimleri Eskişehir’e konuk olup jüri üyeliği yapacak. Yarışmada dereceye girenler, Büşra Orakçıoğlu, Prof. Dr. Cafer Arslan, Didem Taslan, Elif Gürkaynak, Emel Yıldırım, Emre Erdemoğlu, Emre Sarar, Eray Köseoğlu, Erol Albayrak, Gülay Kamaz, Gürdal Abacı, Hacer Özil, Cihan Nacar, İdil Demirel, Kerem Can Apaydın, Muammer Kapucuoğlu, Nazım Kanpolat, Nefise Karatay, Nilgün Okutan, Prof. Dr. Sedefhan Oğuz, Sema Güral Sürmeli, Sibil Çetinkaya, Dr. Öğretim Üyesi Şakir Özüdoğru ve Uğurkan Erez tarafından belirlenecek.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir