Gazetecilere indirim

Videoyu Aç Gazetecilere indirim
A
a

Eskişehir Özel Gürlife Hastanesi Başhekimi Dr. Ali Özdemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Eskişehir Özel Gürlife Hastanesi Başhekimi Dr. Ali Özdemir, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
BASINA ÖVGÜ
Basın mensuplarına toplumu aydınlatmada önemli görevler düştüğünü ve Eskişehir basınının bu konuda çok büyük bir paya sahip olduğunu söyleyen Başhekim Özdemir, “Eskişehirli gazeteciler kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına her zaman elinden gelenin en iyisini yapıyor. Bizler Eskişehir Özel Gürlife Hastanesi yönetimi olarak Eskişehirli bütün gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz” dedi.
FEDAKARLIK MESLEĞİ
Cemiyet Başkanı Karaca, gazetecilik mesleğinin büyük bir fedakarlıkla yapıldığını belirterek, teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca ve Eskişehir Özel Gürlife Hastanesi Başhekimi Dr. Ali Özdemir arasında anlaşma imzalandı. Anlaşmaya göre basın çalışanları ve birinci derece yakınlarına Özel Gürlife Hastanesi’nde yüzde 20 indirim uygulanacak. Ziyarette cemiyet yönetim kurulu üyeleri Hakkı Sağlam, Bülent Özyazıcı, Muharrem Esen, Kemal Atlan, Özdemir Uçak, Seda Uçar Kale ve Özel Gürlife Hastanesi Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Ayda Koçak hazır bulundu. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi