Gelecek için çalışıyoruz

Videoyu Aç Gelecek için çalışıyoruz
A
a

CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, ilçe kongreleri sonrası göreve gelen partisinin Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Başkanları ve yönetimlerini ziyaret etti. CHP’li vekiller, gelecek için çalıştıklarını ifade etti.


CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü partisinin tamamlanan ilçe kongrelerinin ardından Odunpazarı ve Tepebaşı ilçe yönetimlerini ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti, çalışmalarında başarılar diledi.
GÜÇ KATTINIZ
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar ve CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Çakırözer ve Süllü, “Eskişehir’imizin 14 ilçesinde ilçe teşkilatlarımızın yeni yönetimlerini seçtik. Şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun. Ülkemizin ihtiyacı olan Cumhuriyet Halk Partisi iktidarına güçlü ve kararlı bir şekilde yürüyoruz. Bu süreçte partimizin ilçe başkanlıklarını ve yöneticiliklerini üstlenerek iktidar yürüyüşümüze güç katan başkanlarımız ve parti emekçilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.
AZİMLİ VE KARARLI
Her iki ilçenin yönetimlerine başarılar dileyen Çakırözer ve Süllü, “Ülkemizin aydınlık yarınları için genç, yaşlı, kadın erkek tüm partililerimizle omuz omuza azimli ve kararlı bir şekilde mücadelemizi sürdüreceğiz. İl ve ilçe kongrelerimizden çıkan yönetimlerimiz ile birlikte dayanışma içinde şehrimizin ve ülkemizin geleceği için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi