GÜÇ KATIYORUZ

Videoyu Aç GÜÇ KATIYORUZ
A
a

Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret etti. EOSB Başkanı Küpeli, hayata geçirdikleri projelerle bölgeye güç kattıklarını söyledi.

Ziyarete ilişkin konuşan Akbank Genel  Müdürü Hakan Binbaşgil “Sanayi ve üretim bizler için çok önemli. Sanayicinin üretim yapabilmesi için Akbank olarak elimizden geleni yapmaya hazırız. Bu anlamda iş birliklerine her zaman açığız” diye konuştu.
ÜRETİYORUZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Küpeli, Genel Müdür Binbaşgil’e Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgi verdi. Başkan Küpeli, “Eskişehir Organize Sanayi Bölgemiz bugün 32,4 milyon metrekarelik büyüklüğü ve yaklaşık 42 bin çalışanıyla Türkiye’nin öncü sanayi bölgelerinden. Bölgemizde 595 katılımcı var, 539’u üretim halinde. Bölge olarak ihracat rakamlarımız 1 milyar 750 milyon dolar civarında” dedi.
İMZA ATIYORUZ
“Ayakları yere basan çalışmalara imza atıyoruz” diyen Başkan Küpeli, “Yaşam Parkı projesi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Dünyanın en büyük beyaz eşya üreticisini bölgemize kazandırdık. Bin kişiye istihdam sağlayacak olan firma 500 milyon dolar ihracat hedefiyle bölgemize güç katacak. Bunun dışında bölgeye yeni yatırımcılar getirmeye çalışıyoruz. Verimli çalışmak, teknolojiyi yakalamak ve rekabet edilebilirliği sağlamak adına çalışmalarımızı yürütüyoruz” ifadelerini kullandı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi