Güler’den İlk 500’e Giren Sanayi Kuruluşlarına Tebrik

Videoyu Aç  Güler’den İlk 500’e Giren Sanayi Kuruluşlarına Tebrik
A
a

ETO Başkanı Metin Güler, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında yer alan Eskişehir merkezli firmaları ve Eskişehir’de tesisleri bulunan şirketleri başarılarından dolayı kutladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasına giren Eskişehirli firmalar hakkında değerlendirmede bulundu. Güler açıklamasında, vergi merkezi Eskişehir’e kayıtlı olan Eti Gıda, TEİ, Alp Havacılık, Peyman Kuruyemiş ve Yurtbay Seramik’in Türkiye’nin Büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasına girmeyi başardığını söyledi. Güler, Eskişehir’de üretim yapan ve tesisleri bulunan firmaların da sıralamada yer aldığı belirterek, Arçelik, Elvan Gıda, Modern Oluklu Mukavva, İzocam, Coşkunöz Metal, Ford, Konveyor, Pınar Süt, Tarım Kredi, Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları, Eti Maden, Yorglass Cam ve Türkiye Şeker Fabrikaları’nın da Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında yer alma başarısı gösterdiğini söyledi.
Endüstri Fuarı şehir sanayisine hizmet edecek
Türkiye’nin 500 sanayi kuruluşu sıralamasında yer alan Eskişehir merkezli firmalara ve Eskişehir’de tesisleri bulunan şirketlere teşekkür eden ETO Başkanı Metin Güler, bu sıralamada daha çok marka olmasının Eskişehir ekonomisini ve istihdamını daha yükseğe taşıyacağının altını çizdi. ETO olarak ticaretin yanında şehrin sanayisinin de gelişmesi için çaba gösterdiklerini belirten Güler, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin işbirliğinde 9-12 Haziran günlerinde düzenlenecek olan ve Türkiye’nin savunma sanayisinin dev firmalarının katılacağı Eskişehir Endüstri Fuarın da bu hedefe hizmet edeceğini kaydetti.
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi