Alpata Eskişehir logo sağı

Güven Borça ETOTV'de

Videoyu Aç Güven Borça ETOTV'de
A
a

Marka yönetimi ve markalaşma alanında Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri olan Güven Borça’nın tecrübelerini paylaştığı beş bölümlük eğitim serisinin ilk iki bölümü ETOTV’de yayınlandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
YouTube platformu üzerinden izleyicilerine ulaşan ETOTV yayınladığı eğitim ve seminerle ses getirmeye devam ediyor. ETO Akademi Dijital’in son konuğu Türkiye’nin en iyi markalarına danışmanlık yapan, yazar ve Markam AŞ'nin kurucusu Güven Borça oldu.  Güven Borça’nın tecrübelerini paylaştığı ve beş bölümden oluşan Marka Yönetimi eğitimi serisinin ilk iki bölümü yayınlandı. Borça, mini eğitim serisinde marka yaratmanın önemini, marka oluşturma sürecini, markalaşmanın ülke ekonomisine katkısı hakkında eşi benzeri olmayan bilgileri anlatacak.
ETOTV’ye ilgi artarak devam ediyor
ETO Akademi Dijital tarafından düzenlenen ve alanındaki öncü isimlerin ve birbirinden değerli yazar ve akademisyenlerin verdiği eğitim ve seminerleri http://www.youtube.com/ETOTV adresine tıklayarak ETOTV’de takip edebilirsiniz. 2021 yılının ilk çeyreğinde ETOTV tarafından yayınlanan eğitimler, seminerler, bilgilendirme toplantıları ve içerikler 37 bin kez izlendi.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi