HEDEF BÜYÜK

Videoyu Aç HEDEF BÜYÜK
A
a

İYİ Parti İl Başkanlığına aday olduğunu duyuran Mehmet Ektaş, “Eskişehir’de birinci parti olmak, milletvekili seçimlerinde en az üç milletvekili çıkarmak, büyükşehir ve merkez ilçelerle birlikte dış ilçelerin en az yarısında belediye başkanlıklarını kazanmak” dedi.


İYİ Parti’nin mevcut il başkanı Mehmet Ektaş, önümüzdeki ay yapılacak olan il kongresinde tekrar başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Özdilek Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşen adaylık açıklamasında konuşan Mehmet Ektaş, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, partide küskünlük olmayacağını ve kimsenin dışarıda kalmayacağını ifade etti.
ERİŞİLEMEZ DEĞİL
Umutsuzluk ortamında Meral Akşener’in başlattığı iyilik hareketinin güneş gibi ülkenin üzerine doğduğunu söyleyen Ektaş, “Hedeflerimiz büyük ama erişilemez değil. Nasıl yapmamız gerektiğini biliyoruz. Eskişehir’de hedeflerine odaklanmış ve kabul görmüş bir İYİ Parti için öncelikle; kurucu delegelere, kurucu ilkelere, kurucu samimiyete döneceğiz. Kurucu kadrolara hak ettiği değeri vereceğiz, yeni katılan arkadaşlarımızla bütünleşeceğiz” diye konuştu.
AZİMLİ VE TUTARLI
Azimli ve tutarlı olacaklarının vurgusunu yapan Ektaş, “Partinin yönetimine ilişkin tüm görüşmeleri açık ve şeffaf biçimde yönetim kurullarında yapacağız ve tüm kararları yönetim kurullarında alacağız. Fırsat eşitliği yaratacağız. Parti içi demokratik kanallar kullanılarak ortaya çıkan taban iradesini, şeffaf ve güvenilir yolarla, konunun ilgilisi yetkili birimlere bildirecek, kararların arkasında duracağız” şeklinde konuştu. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi